Serwer muzyczny Casa Tunes Plus. 6 strumieni.
CasaTunes/
Kategorie: CasaTunes
Ceny

Opis

Serwery muzyczne CasaTunes Plus zapewniają 2-6 strumieni wstępnie wzmocnionego, liniowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości (5 strumieni analogowych plus 1 strumień cyfrowy).
Każdy strumień działa jako niezależny, samodzielny odtwarzacz muzyki. Można podłączyc odtwarzacz CD, Tuner FM, odbiornik BT, a także przesyłać strumieniowo muzykę z urządzeń z systemem iOS za pomocą Apple AirPlay.
Serwery muzyczne CasaTunes Plus mogą być używane na jeden z trzech sposobów: (a) samodzielnie, jako streamer zintegrowany z systemem automatyki domowej, (b) w połączeniu ze wzmacniaczem matrycowym CasaTunes lub (c) w połączeniu z zewnętrznym wzmacniacz matrycowy.

Cechy ogólne serwerów muzycznych CT-PLUS:
* Konfigurowalne strumienie. Od 2 do 6 strumieni HD Audio (5 analogowych, 1 cyfrowy),
* Kompatybilny ze wzmacniaczami matrycowymi CasaTunes, w tym CT-5X5MA, CT-6X6MA i CT-12X8MA,
* Kompatybilny z popularnymi wzmacniaczami matrycowymi innych firm, w tym z systemami Acurus, Anthem, AudioControl, Audio Authority, Axium, ChannelVision, Dayton Audio, HTD, Leviton/HAI, Monoprice, Nuvo, RTI, Russound, SpeakerCraft i Vanco.
Kontrola
* CasaTunesX — pojedyncza wieloplatformowa aplikacja nowej generacji na Androida, iOS i Internet do kontrolowania i administrowania CasaTunes,
* Interfejs użytkownika CasaTunesX można dostosować do potrzeb klientów,
* Sterowanie głosowe Alexa.

Parametry

Symbol CT-PLUS-6

Akcesoria

NAZWA
CASA TUNES CT-PLUS-SSD-250
Dodatkowy dysk SSD 250GB dla CT-PLUS-2/3/4/5/6
CASA TUNES CT-PLUS-POE
Moduł PoE dla CT-PLUS-2/3/4/5/6
CASA TUNES CT-PLUS-RMK
Zestaw montazowy RACK dla CT_PLUS_2/3/4/5/6
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B