Opis produktu

Liberty DL‑ARK‑3H1VC to profesjonalny panel ścienny z 3‑przyciskowym pilotem wideo (3‑Button Wall Controller) przeznaczony do sterowania urządzeniami AV - idealny do sal konferencyjnych, wykładowych i pomieszczeń spotkań. Umożliwia intuicyjne sterowanie projektorami, ekranami AV oraz innymi urządzeniami poprzez sygnały podczerwieni (IR) lub przewodowe komendy sterujące.

Ceny
Symbol DL-ARK-3H1VC

Liberty DL‑ARK‑3H1VC to elegancki panel sterujący typu wall‑plate, wyposażony w 3 przyciski wideo (np. Source, On/Off, Blank/Screen Up) oraz opcję sterowania projektorem lub wyświetlaczem przy użyciu wbudowanego nadajnika IR lub sygnału przewodowego. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może w szybki sposób przełączać źródła, włączać i wyłączać wyświetlacz oraz kontrolować funkcje ekranu - bez korzystania z osobnych pilotów czy klawiatur.

Panel jest szczególnie przydatny tam, gdzie łatwa i jednoznaczna obsługa sprzętu AV jest kluczowa - w salach spotkań, salach szkoleniowych, salach multimedialnych, audytoriach oraz instalacjach stałych, gdzie potrzebna jest wyraźna kontrola nad projekcjami i wyświetlaczami.

Konstrukcja DL‑ARK‑3H1VC pozwala na trwały montaż ścienny w standardowej puszce 1‑gang, a jego przyciski są wyraźnie opisane i podświetlane - co ułatwia obsługę nawet nietechnicznym użytkownikom. Model ten świetnie współpracuje z systemami sterowania takim jak CE, RS‑232, IR‑in/IR‑out lub poprzez dedykowane kontrolery AV, w zależności od konfiguracji systemu.

Najważniejsze cechy:

  • Panel ścienny z 3 przyciskami sterowania AV.
  • Prosta obsługa funkcji wideo: włącz/wyłącz, zmiana źródła, blank/ekran.
  • Możliwość sterowania przez IR lub przewodowe komendy sterujące.
  • Montaż w standardowej puszce ściennej 1‑gang.
  • Intuicyjne przyciski z wyraźnym oznaczeniem.
  • Doskonałe do sal konferencyjnych, edukacyjnych i pomieszczeń spotkań.

Zastosowania:

  • Sterowanie projektorami, ekranami AV i wyświetlaczami w sala konferencyjnych.
  • Systemy prezentacyjne i szkoleniowe, gdzie potrzebna jest szybka obsługa AV.
  • Sale wykładowe, multimedia roomy i sale spotkań BYOD.
  • Integracje z kontrolerami AV i systemami automatyki budynkowej.
  • Prostota użytkowania w środowiskach komercyjnych i edukacyjnych.

DANE TECHNICZNE

Interfejsy / porty:

  • 3 × przyciski sterowania – konfigurowalne do różnych funkcji AV.
  • Nadajnik IR – do sterowania urządzeniami zgodnymi z IR.
  • Wyjście przewodowe sterujące – do współpracy z systemami kontroli zewnętrznej (w zależności od instalacji).

Funkcjonalność:

  • Sterowanie on/off wyświetlaczy/projektorów.
  • Przełączanie źródeł sygnału.
  • Funkcja Blank/Screen Up (ukrycie obrazu).
  • Możliwość integracji z zewnętrznymi kontrolerami AV.

Montaż:

  • Panel ścienny 1‑gang — montaż w standardowej puszce instalacyjnej.
  • Kolorystyka i wykończenie dopasowane do nowoczesnych wnętrz AV.

Zasilanie:

  • Zasilanie zgodne ze standardem systemu kontrolera / AV (np. 12 V DC, zależnie od konfiguracji).

Kompatybilność:

  • Współpraca z projektorami, wyświetlaczami i innymi urządzeniami przyjmującymi komendy IR lub przewodowe.
  • Integracja z systemami sterowania AV i automatyki budynkowej (opcjonalna).

Zawartość zestawu:

  • Liberty DL‑ARK‑3H1VC – panel ścienny sterowania.
  • Moduł montażowy i maskownica 1‑gang.
  • Instrukcja instalacji.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B