DL‑HDE100ARC‑H3 to extender HDMI point‑to‑point (TX + RX, box) z HDBaseT 3.0 oraz wsparciem ARC/eARC, umożliwiający transmisję sygnału HDMI + audio + IR + RS‑232 przez jeden kabel CAT5e/6/6a do 100 m przy 1080p lub do 70 m przy 4K@60 Hz z pełną obsługą ścieżek audio zwrotnych (ARC/eARC).
DL‑HDE100ARC‑H3 firmy Liberty AV Solutions to zaawansowany extender HDMI point‑to‑point z pełnym zestawem funkcji sterujących i obsługą ARC/eARC przy wykorzystaniu standardu HDBaseT 3.0.
Zestaw składa się z:
To rozwiązanie nie tylko transmituje obraz 4K@60 Hz 4:4:4 i dźwięk do dużych odległości, ale także umożliwia zwrotny kanał audio (ARC/eARC), co ułatwia integrację z systemami audio, soundbarami lub amplitunerami.
Obsługiwane funkcje:
Rozwiązanie jest idealne do instalacji, gdzie nie tylko wymagany jest dłuższy dystans transmisji 4K, ale także integracja z zaawansowanymi systemami audio.
DANE TECHNICZNE
Typ systemu:
Standard transmisji:
Wejścia / wyjścia:
Rozdzielczości:
Odległości transmisji:
Audio:
Funkcje:
Zasilanie: